Uruchomiliśmy stronę: Opinie o nas

Wczoraj uruchomiliśmy stronę z zebranymi opiniami o naszej pracy, o współpracy z nami, a szczególnie z moją osobą. Oto najciekawsze opinie:


Muszę podkreślić, że przeprowadzana przez Pana korekta była, według mnie, wspaniale wykonana. Zwrócił mi Pan wiele razy uwagę na źle sformułowane myśli, na zły szyk zdania, na konieczność bardziej prawidłowego napisania dialogów. Jeżeli do tego doda się, że ta praca była wykonywana błyskawicznie, to należą się Panu wielkie słowa uznania. Pragnąłbym w przyszłości, przy korekcie kolejnych książek, a mam ich pięć prawie gotowych, widzieć Pana jako tę osobę, która zapewni ich wysoką jakość.

Andrzej Zimowski,
autor książki „Śmiertelna pułapka” i wielu innych


Jest dla mnie radością współpracować z Wydawnictwem Libenter i osobiście z panem Pawłem Pomiankiem. Reakcje pana Pawła na korespondencję są zwykle wręcz natychmiastowe. Jego korekty moich tekstów zasługują na najwyższą ocenę ze względu na pełny profesjonalizm i na niezwykłą uwagę przy analizowaniu. To wzbudza szacunek i zaufanie. Bardzo sobie cenię również troskę Pawła Pomianka o graficzną stronę przygotowywanych przez niego tekstów. Opracowana przez Libenter okładka do jednej z książek mojego autorstwa to najładniejsza i najbardziej przemawiająca okładka ze wszystkich w moich dotychczasowych publikacjach!

ks. Marek Dziewiecki,
autor wielu publikacji z dziedziny
teologii, psychologii, pedagogiki


Pracując w naszej firmie, Paweł Pomianek wykazał się niezwykłymi umiejętnościami organizacji własnej pracy i kierowania zespołem redakcyjnym. Samodzielnie znajdował nowych autorów tekstów, a następnie nadzorował proces redakcji tych tekstów – poczynając od weryfikacji tematów, poprzez korektę, a na publikacji w serwisach internetowych kończąc. Dodatkowymi atutami pracy Pawła Pomianka była znakomita znajomość komputera, jak również szeroka wiedza z zakresu edytorstwa i zagadnień dziennikarskich. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Paweł Pomianek jest osobą bardzo silnie angażującą się w wykonywane zadania i niezwykle terminową. Wielokrotnie pokazał, że znakomicie radzi sobie z pracą pod presją czasu i sprawdza się w sytuacjach stresowych.

Paweł Królak,
właściciel księgarni Tolle.pl


Bardzo, bardzo dziękuję za radę i priorytetowe potraktowanie! Pół nocy zmitrężyłam na poszukiwanie zasady lub jakiejkolwiek wygłoszonej już porady. Jak Pan słusznie zauważył – na nic te starania.
Uzasadnienia, jakie wysuwał dość już wyeksploatowany umysł, dobrze było potwierdzić.
Świetnie, że jesteście! Chór takich głosów będzie się powiększał, ponieważ jesteście pierwszą poradnią, która opublikowała sposób na rozwiązanie tego dylematu.

użytkowniczka Mohiko
po skorzystaniu z porady na stronie Językowe DylematyZapraszam do przeczytania wszystkich opinii: tutaj. Liczymy, że stale będą pojawiać się nowe. Także o naszym blogu (to zresztą także kwestia podpytania autorów maili z podziękowaniami, które nieraz otrzymujemy, czy możemy przytoczyć ich treść na stronie). Gdyby ktoś z Czytelników miał ochotę coś napisać, można to zrobić pod tym wpisem albo na podstronie: Opinie o nas.

Zachęcam również do zaglądania na pozostałe podstrony, które również ostatnio zaktualizowaliśmy, ale o tym będzie jeszcze okazja napisać. Gdyby ktoś z Was lub z Waszych znajomych poszukiwał kompetentnych redaktorów do swojej książki czy artykułu, pamiętajcie, by wspomnieć o naszej stronie. Tutaj nie tylko można odnaleźć rozstrzygnięcie językowego dylematu (choć przede wszystkim), ale również skorzystać z usług fachowców praktycznie na każdym etapie procesu wydawniczego.

Paweł Pomianek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona dla każdego, dla kogo sposób, w jaki się wyraża czy w jaki pisze, jest ważny, jak również dla tych, którzy mają jakiś językowy dylemat i nie wiedzą, gdzie mogą znaleźć jego rozwiązanie. Piszcie do nas, a my na pewno w tym pomożemy. Paweł PomianekAutorami tekstów na stronie są Paweł Pomianek, gospodarz serwisu i właściciel firmy Językowe Dylematy, od kilkunastu lat zajmujący się redakcją i korektą tekstów oraz poradnictwem językowym, a także zaproszeni goście.

Zadaj pytanie

Archiwa

Grudzień 2011
N P W Ś C P S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Nasze nagrania