Uruchomiliśmy stronę: Opinie o nas

Wczoraj uruchomiliśmy stronę z zebranymi opiniami o naszej pracy, o współpracy z nami, a szczególnie z moją osobą. Oto najciekawsze opinie:


Muszę podkreślić, że przeprowadzana przez Pana korekta była, według mnie, wspaniale wykonana. Zwrócił mi Pan wiele razy uwagę na źle sformułowane myśli, na zły szyk zdania, na konieczność bardziej prawidłowego napisania dialogów. Jeżeli do tego doda się, że ta praca była wykonywana błyskawicznie, to należą się Panu wielkie słowa uznania. Pragnąłbym w przyszłości, przy korekcie kolejnych książek, a mam ich pięć prawie gotowych, widzieć Pana jako tę osobę, która zapewni ich wysoką jakość.

Andrzej Zimowski,
autor książki „Śmiertelna pułapka” i wielu innych


Jest dla mnie radością współpracować z Wydawnictwem Libenter i osobiście z panem Pawłem Pomiankiem. Reakcje pana Pawła na korespondencję są zwykle wręcz natychmiastowe. Jego korekty moich tekstów zasługują na najwyższą ocenę ze względu na pełny profesjonalizm i na niezwykłą uwagę przy analizowaniu. To wzbudza szacunek i zaufanie. Bardzo sobie cenię również troskę Pawła Pomianka o graficzną stronę przygotowywanych przez niego tekstów. Opracowana przez Libenter okładka do jednej z książek mojego autorstwa to najładniejsza i najbardziej przemawiająca okładka ze wszystkich w moich dotychczasowych publikacjach!

ks. Marek Dziewiecki,
autor wielu publikacji z dziedziny
teologii, psychologii, pedagogiki


Pracując w naszej firmie, Paweł Pomianek wykazał się niezwykłymi umiejętnościami organizacji własnej pracy i kierowania zespołem redakcyjnym. Samodzielnie znajdował nowych autorów tekstów, a następnie nadzorował proces redakcji tych tekstów – poczynając od weryfikacji tematów, poprzez korektę, a na publikacji w serwisach internetowych kończąc. Dodatkowymi atutami pracy Pawła Pomianka była znakomita znajomość komputera, jak również szeroka wiedza z zakresu edytorstwa i zagadnień dziennikarskich. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Paweł Pomianek jest osobą bardzo silnie angażującą się w wykonywane zadania i niezwykle terminową. Wielokrotnie pokazał, że znakomicie radzi sobie z pracą pod presją czasu i sprawdza się w sytuacjach stresowych.

Paweł Królak,
właściciel księgarni Tolle.pl


Bardzo, bardzo dziękuję za radę i priorytetowe potraktowanie! Pół nocy zmitrężyłam na poszukiwanie zasady lub jakiejkolwiek wygłoszonej już porady. Jak Pan słusznie zauważył – na nic te starania.
Uzasadnienia, jakie wysuwał dość już wyeksploatowany umysł, dobrze było potwierdzić.
Świetnie, że jesteście! Chór takich głosów będzie się powiększał, ponieważ jesteście pierwszą poradnią, która opublikowała sposób na rozwiązanie tego dylematu.

użytkowniczka Mohiko
po skorzystaniu z porady na stronie Językowe DylematyZapraszam do przeczytania wszystkich opinii: tutaj. Liczymy, że stale będą pojawiać się nowe. Także o naszym blogu (to zresztą także kwestia podpytania autorów maili z podziękowaniami, które nieraz otrzymujemy, czy możemy przytoczyć ich treść na stronie). Gdyby ktoś z Czytelników miał ochotę coś napisać, można to zrobić pod tym wpisem albo na podstronie: Opinie o nas.

Zachęcam również do zaglądania na pozostałe podstrony, które również ostatnio zaktualizowaliśmy, ale o tym będzie jeszcze okazja napisać. Gdyby ktoś z Was lub z Waszych znajomych poszukiwał kompetentnych redaktorów do swojej książki czy artykułu, pamiętajcie, by wspomnieć o naszej stronie. Tutaj nie tylko można odnaleźć rozstrzygnięcie językowego dylematu (choć przede wszystkim), ale również skorzystać z usług fachowców praktycznie na każdym etapie procesu wydawniczego.

Paweł Pomianek


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jesteśmy pasjonatami polszczyzny i pracy ze słowem pisanym. Założyliśmy tę stronę, by dzielić się swoją wiedzą na temat naszego języka i rozwiązywać językowe dylematy naszych czytelników. Postawiliśmy sobie za cel także rzetelne przygotowywanie tekstów do druku i pomoc autorom podczas wszystkich kolejnych etapów procesu wydawniczego, dlatego oferujemy profesjonalną redakcję, korektę oraz skład i łamanie tekstu. Autorami tekstów na stronie są: Paweł Pomianek, gospodarz serwisu, właściciel firmy Językowe Dylematy, doświadczony redaktor tekstów oraz doradca językowy, a także zaproszeni goście.

Zadaj pytanie językowe!

Jeśli masz językowy dylemat, kliknij tutaj i zadaj pytanie.

Polub nas!

Najnowsze komentarze

  1. Witam. Jest sobie takie zdanie: – Nie będę tolerować lenistwa. – Słowa Dagmary uderzyły we mnie jak piorun w sosnę.…

  2. Nazwy sakramentów poza Eucharystią piszemy małą literą. Na zaproszeniu wolno nam pewnie napisać ze względów uczuciowych wielką literą, ale i…

  3. Witam, napisalam w zaproszeniu: zapraszam na bierzmownie mała litera slowo bierzmowanie, czy to straszne "fo pa"? Pozdrawiam :)

  4. Przed pierwszym? Przed czy wynika to z tego? Naprawdę Pani o to pyta, czy zapomniała Pani czegoś wkleić, a miało…

  5. Dzień dobry. Mam dylemat językowy. Czy w podanym poniżej przypadku będzie występował przecinek przed "czy"? Chodzi mi o pierwsze użyte…

Archiwa

grudzień 2011
N P W Ś C P S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Nasze nagrania